• AAA_3347
 • AAA_3352
 • AAA_3355
 • AAA_3357
 • AAA_3364
 • AAA_3370
 • AAA_3378
 • AAA_3379
 • AAA_3387
 • AAA_3393
 • AAA_3405
 • AAA_3417
 • AAA_3428
HTML5 Scroller by WOWSlider.com v3.8
Nje menu e pasur ku kombinohen harmonia e Guzhines tradicionale mesedhetare dhe Haute Cuisine.
Nje vizite tek ne nuk mund te mos perfshije edhe nje eksperience unike gastronomike.

Ne restorantin tone ju mund te shijoni specialitete te ndrysheme te pergatitura posacerisht per ju prej Shefit tone dhe stafit te tij te specializuar. Nje menu komplete qe perfshin kuzhinen e ngrohte Europiane dhe kuzhinen tradicionele shqipetare, gjithshka e pergatitur me perberes te fresket.

Bar - Restoranti yne, eshte vendi perfekt per te shijuar kokteile dhe specialitetet tona. Gjate gjithe vitit jemi ne dispozicionin tuaj per nje sherbim te perkryer me nje cmim te arsyeshem, cdo gje e servirur nga nje staf i kualifikuar.
 
Rr. Kamez Fushkruje km 2, Tirana, Albania
...per me shume